Днес учениците от Iа и Iб клас се включиха с ентусиазъм в една от инициативите по повод Европейската седмица на мобилността. Заедно със своите учители те с вълнение и интерес пресякоха пешеходната пътека– символ на безопасността. За децата това беше не само забавно преживяване, но и важен урок за отговорността, която всеки от нас носи на пътя. Припомниха си, че правилата за движение са създадени, за да пазят живота и здравето ни, а пешеходната пътека е място за сигурно преминаване.
Преминаване на пешеходна пътека
- Post author:TKadmin
- Post published:15/10/2025
- Post category:Последни новини
